Prezent na Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to Dzień Babci i Dziadka. Szukasz pomysłu co podarować na prezent na dzień babci i dziadka? Jest w czym wybierać a ja polecam skorzystać z tych stron :


Jagadżet
Ale upominek
Ministerstwo gadżetów

Można tu zaszaleć i kupić coś wyjątkowego . Fajne jest też to że większość tych rzeczy na prezent można personalizować . Mi się podoba taki patent bo jeśli kupię pudełko na zestaw herbat to mogę sobie sama wybrac jak ma ono wyglądać , mogę dodać swoje zdjęcie i napisać to co chcę. W tym roku dla swojej babci wybrałam Kocoszlafrok .

Moja babcia jest znarzluchem i napewno ucieszy się z takiego podarunku.

Na tych stronach można znaleźć:
1. Poduszkę ze zdjęciami wnuków
2. Kubek
3. Zestaw herbat czy kaw w personalizowanym pudełku
4. Koc z napisem
5. Kalendarz ze zdjęciami
I wiele innych

Oczywiście większość babć i dziadków woli dostawać prezenty wykonane dla nich własnoręcznie przez wnuki.

Kilka lat wstecz ja sama tradycyjnie wykonywałam najpiękniejsze laurki jakie tylko umiałam . Wystarczył mi blok kolorowy , papier kolorowy, klej , bibuła, nożyczki i tworzyło się coś wyjątkowego. Babcia zawsze była zachwycona bo liczyła się nie tylko pamięć, ale też stworzenie czegoś od siebie.

Z biegiem czasu tworzenie laurek odeszło trochę w zapomnienie i wzamian wnuki wręczają seniorom drobne upominki. A w ostatnim czasie modne jest też zaproszenie dziadka i babci na rodzinny obiad do restauracji lub pójście na spektakl organizowany w ich święto .

W dobie pandemii aby nie zarazić naszych ukochanych dziadków i babcie koronawirusem to bardzo często wnuki składają życzenia przez SMS lub Messangera. A prezenty wysyłają pocztą lub dostarczają w innym terminie.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s